TeSzedd Akció!

2016. április 28-án településünk részt vett az "TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért" elnevezésű, hazánk legnagyobb önkéntes szemétgyűjtő mozgalmában. Az akció hazánkban Idén immár hatodik alkalommal valósult meg. A szemétgyűjtési akcióban településünk keretein belül Kál Nagyközség Önkormányzata, a Gyermekjóléti Szolgálat, a Káli Roma Nemzetiségi  Önkormányzat, a Káli Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és a Grassalkovich Vadásztársaság önkéntesei vettek részt. A szemétgyűjtés a település 5 helyszínén valósult meg, mely során több mint 100 zsák szemét lett összegyűjtve.

Köszönjük szépen közreműködésüket és munkájukat, mellyel hozzájárultak településünk köztisztaságának javulásához!

 

                                                                                                                                                                                                              Morvai János

                                                                                                                                                                                                              polgármester

 

 

magyar
< >
<
>